0554 856 51 61 // 0543 455 24 89

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

OĞUZHAN Servis Taşımacılık Hizmetleri olarak 1994 yılından beri öğrenci taşımacılığı alanında istikrarlı geçmişi, geniş ve atılımcı kadrosu, güvenli hizmeti ile bugün sektörünün önde gelen kuruluşlarından biriyiz.

Öğrenci servis hizmetindeki öncelikli hedefimiz; çocuklarınızı, evlerinden uzaklaştıkları ilk andan itibaren anne ve babalarının eksikliğini hissettirmeden yeni bir güne taşımaktır. Çünkü biliyoruz ki, mutlu bir başlangıç verimli bir günün temelidir.

Çocuklarınızın güne güvenli ve mutlu bir şekilde başlamasını sağlamak için geliştirdiğimiz Oğuzhan Tur taşıma modelimiz sayesinde, çocuğunuzu konfor ve güvenle okula göndermenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

OĞUZHAN Servis Taşımacılık Hizmetleri olarak 1994 yılından beri öğrenci taşımacılığı alanında istikrarlı geçmişi, geniş ve atılımcı kadrosu, güvenli hizmeti ile bugün sektörünün önde gelen kuruluşlarından biriyiz.

Kalite politikamız gereği, bünyemizde çalışacak tüm sürücülerimiz belli eğitimlere tabi tutulmakta ve bu eğitimler neticesinde başarılı olan sürücülere sertifika verilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

İş güvenliği politikamız gereği araç ve sürücülerimizde olması gereken tüm belgeler tarafımızca dijital ortamda tutulmaktadır. Müşterilerimiz kurumsal portalımıza giriş yaparak, sürücü ve araç belgelerine ulaşabildiği gibi ayrıca araçların günlük hareket sayıları, harita ve tüm güzergah detaylarını bu sistem üzerinden takip edebilmektedir. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu ayrıcalık ile bilgiye anında ulaşabilme ve şeffaflık konusunda taşımacılık sektöründe en güvenilir marka olma misyonumuzu yerine getirmekteyiz.

ÖZEL GÜN TAŞIMACILIĞI

OĞUZHAN Servis Taşımacılık Hizmetleri olarak 1994 yılından beri düğün, cenaze, sünnet, nişan gibi özel günlerde servisi taşımacılığı alanında istikrarlı geçmişi, geniş ve atılımcı kadrosu, güvenli hizmeti ile bugün sektörünün önde gelen kuruluşlarından biriyiz.

Ulaşımda yaşanan zorluklar, günümüzün en önemli sorunlarındandır. Toplu halde seyahat etmek bireyler için gidilecek yere ulaşmak için birkaç vasıta değiştirmek zorunda kalınması yorucu olmanın yanı sıra ekonomik anlamda da külfettir.

Bu yüzden Oğuzhan Tur, bireysel araç taleplerinizi de düşünerek şehir içi ve şehir dışı gezi, tur, özel günler ve her türlü etkinlik, toplantı, seminer vb. gibi faaliyetlerde isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunarak, Ülkenin her köşesine ulaşım sağlamaktadır.

Oğuzhan Tur olarak her türlü düğün-nişan organizasyonlarında deneyimli personelimiz ve geniş araç filomuzla sizlere kaliteli ve güvenli hizmet vermekte konusunda kendimize güveniyoruz.

VIP ARAÇ KİRALAMA

OĞUZHAN Servis Taşımacılık Hizmetleri olarak 1994 yılından beri VIP araç kiralama alanında istikrarlı geçmişi, geniş ve atılımcı kadrosu, güvenli hizmeti ile bugün sektörünün önde gelen kuruluşlarından biriyiz.

Firmamızın sizlere özel olarak belirlediği en uygun vip minibüs kiralama fiyatları ile kaliteli hizmete kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Sektörün lokomotifi olarak hizmet kalitesini yükselterek devam eden Oğuzhan Tur, her yıl yenilemekte olduğu araç filosunu sizlere sunmaktan büyük mutluluk duymaktadır. Bunun yanında en uygun fiyatlar ile cebinizin de dostu olan firmamız kurumsal hizmetin kapılarını sizlere sonuna kadar açmıştır.

Live Editor