0554 856 51 61 // 0543 455 24 89

HAKKIMIZDA

Eskişehir Servis Oğuzhan Ulaşım hizmetleri olarak 1994 yılından beri personel taşımacılığı alanından istikrarlı geçmişi, geniş ve atılımcı kadrosu, güvenli hizmeti ile bugün sektörünün önde gelen kuruluşlarından biriyiz. Tartışmasız lider olabilmek için, hizmetlerimizi her zaman daha iyiye ve kaliteden ödün vermeden ileriye götürmek, müşteri değerlendirmelerini daima dikkate almak hiç vazgeçilmez ana prensibimizdir.Şirketimizin merkez ofisi Eskişehir’de dir. Hizmet alanımız ise Eskişehir’i içine alan tüm coğrafi bölgedir. Eskişehir Servis Oğuzhan Ulaşım olarak bizi bugünlere getiren tüm değerli firmalara teşekkür eder, gelecekte bizimle beraber çalışmak isteyen kurum ve kuruluşlara şimdiden teşekkür ederiz. Personel servis ve okul servis taşımacılığında Eskişehir de uzman kadrosu ve geniş araç yelpazesiyle sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Firmamızın verdiği başlıca hizmetler şunlardır:

  • Personel Servisi Vardiyalı / Vardiyasız
  • Öğrenci Servisi
  • Özel Gün Taşımacılığı
  • VIP Araç Kiralama
  • Müşteri Servis Hizmet Pazarlama Tanıtım ve Organizasyonlarınıza Araç Temini
  • Hafta sonu Gezi Programlarına Araç Temini
  • Seminer ve Toplantılarınıza İstenilen Kapasitede Araç Temini

Eskişehir de Müşteri Servisi olarak servisini yaptığımız tüm müşterilerimize en iyi hizmeti vermek kuruluşumuzun temel amacıdır. Bu amaç doğrultusunda, süregelen kaliteli servis imajımızı devam ettirebilmenin anahtarının müşterilerimizin memnuniyetinde olduğuna inanıyoruz.

Bu başarının, siz değerli müşterilerimizden aldığımız her türlü geri bildirime verdiğimiz önemin ve müşteri beklentilerini karşılamak için göstermiş olduğumuz çabanın bir göstergesi olduğuna inanıyoruz.

Müşteri Deneyimi Birimi olarak siz müşterilerimizin, şirketimiz ve kiralama servisimizle ilgili her türlü talep ve beklentilerini yazılı olarak takip eder ve çözümleriz. Müşteri talep formuna işlenmiş talep ve beklentilerinizin belirlenen sürede sonuçlanması için gerekli takibi yapar ve süreç boyunca sizleri konuyla ilgili bilgilendiririz. Ayrıca yaptığımız düzenli anketlerle müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmeti mükemmelleştirmenin yollarını arıyoruz.

Eskişehir Servis Oğuzhan Ulaşım Müşteri Deneyimi Birimi olarak amacımız sizlerden gelen şikayetleri çözmek değil, “Mutlak Müşteri Memnuniyetini” gerçekleştirerek sizlerden hiç şikayet almamak ve müşterilerimizin beklentilerinden asla taviz vermemektir.

İletişim formumuz üzerinden yurt içi kiralamalarınıza ait eleştiri ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz. Yurt içi fiyat bilgisiyle kiralama koşulları hakkında bilgi almak ve araç kiralama rezervasyonlarınız için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Live Editor